Žreb parov za tekmovalno sezono 1936/1937

Na seji poslovnega odbora LNP so izžrebali pare in termine prvenstvenega tekmovanja v mariborskem okrožju za sezono 1936/1937. Mura bo tekmovala v II. razredu mariborske skupine v kateri so sledeči klubi: Građanski Čakovec, Mura, Lendava, Drava, Slavija Pobrežje in Ptuj.

Tekme Mure:

20. 9. 1936 - Mura : Ptuj
27. 9. 1936 - Građanski Čakovec : Mura
4. 10. 1936 - Mura : Lendava
11. 10. 1936 - Mura : Drava
18. 10. 1936 - Slavija Pobrežje : Mura

Na prvenstvenih tekmah se morajo na zahtevo službujočega odbornika izkazati vsi igralci s saveznimi izkaznicami.

IZ MEDIJEV