Amel Mujčinović
Amel Mujčinović leta 2004.
Foto: Drago Wernig
Datum rojstva
20. november 1973
Spol
moški
Država
Igralni položaj
vratar
Številka dresa
Prvi nastop

10. april 2004 (pred 20 leti), Si.Mobil Vodafone liga 2003/2004

Gorica : Mura 0 : 0

Zadnji nastop

28. maj 2005 (pred 19 leti), Si.Mobil Vodafone liga 2004/2005

Zagorje : Mura 1 : 2

Starost ob debiju
leta: 30, meseci: 4, dnevi: 21

Amel Mujčinović - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...