Anna Kristine Gornela
Anna Kristine Gornela leta 2023.
Foto: Aleš Cipot/fotolens.si
Datum rojstva
9. september 1997
Spol
ženski
Država
Latvija
Igralni položaj
sredina
Številka dresa
Prvi nastop

27. avgust 2023 (pred 9 meseci), 1. slovenska ženska nogometna liga 2023/24

Mura Nona : Primorje Gaia Naturelle 10 : 0

Zadnji nastop

19. november 2023 (pred 6 meseci), 1. slovenska ženska nogometna liga 2023/24

Primorje Gaia Naturelle : Mura Nona 1 : 9

Starost ob debiju
leta: 25, meseci: 11, dnevi: 18

Anna Kristine Gornela - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...