Bekim Kapić

leta: 24, meseci: 7, dnevi: 28
Bekim Kapić leta 2003.

Bekim Kapić - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...