Ben Arron Cottrell
Ben Cottrell na tekmi Mura : Radomlje (19. avgust 2023).
Foto: Aleš Cipot/fotolens.si
Datum rojstva
31. oktober 2001
Spol
moški
Država
Združeno kraljestvo
Igralni položaj
sredina
Številka dresa
Prvi nastop

19. avgust 2023 (pred 9 meseci), Prva liga Telemach 2023/24

Mura : Radomlje 0 : 2

Zadnji nastop

25. april 2024 (pred 1 mesecem), Pokal Pivovarna Union

Mura : Rogaška 2 : 2

Starost ob debiju
leta: 21, meseci: 9, dnevi: 19

Ben Arron Cottrell - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...