Ciril Klajnšček
Ciril Klajnšček leta 1951.
Foto: arhiv NK Mura skozi čas
Datum rojstva
14. februar 1925
Spol
moški
Država
Igralni položaj
sredina
Številka dresa
Prvi nastop

24. oktober 1943 (pred 80 leti), I. razred Severno podonavskega okrožja - Sombotelska skupina

Mura : Zalaegerszegi LE 6 : 1

Zadnji nastop

22. november 1959 (pred 64 leti), Slovenska republiška liga 1959/1960

Sobota : Rudar Trbovlje 3 : 2

Starost ob debiju
leta: 18, meseci: 8, dnevi: 10

Ciril Klajnšček - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...