Dardan Shabanhaxhaj
Dardan Shabanhaxhaj leta 2022.
Foto: Aleš Cipot/fotolens.si
Datum rojstva
23. april 2001
Spol
moški
Država
Avstrija
Igralni položaj
napad
Številka dresa
Prvi nastop

7. julij 2022 (pred 1 letom), Evropska konferenčna liga

Sfîntul Gheorghe : Mura 1 : 2

Zadnji nastop

10. december 2023 (pred 2 mesecema), Prva liga Telemach 2023/24

Mura : Domžale 1 : 0

Starost ob debiju
leta: 21, meseci: 2, dnevi: 14

Dardan Shabanhaxhaj - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...