Diangi Reagan Kisisavo Matusiwa
Kisisawo Matusiwa v sezoni 2012/2013.
Foto: Aleš Cipot
Datum rojstva
21. december 1985
Spol
moški
Država
Angola
Igralni položaj
napad
Številka dresa
Prvi nastop

16. september 2012 (pred 11 leti), 1. slovenska nogometna liga

Domžale : Mura 05 0 : 2

Zadnji nastop

7. november 2012 (pred 11 leti), 1. slovenska nogometna liga

Triglav Kranj : Mura 05 3 : 1

Starost ob debiju
leta: 26, meseci: 8, dnevi: 26

Članki

22. december 2020
Kdo so bili afriški muraši?

Diangi Reagan Kisisavo Matusiwa - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...