Feri Zelko
napad
Številka dresa
Prvi nastop

21. junij 1942 (pred 81 leti), I. razred Severno podonavskega okrožja - južna skupina

MOVE Zalaegerszegi : Mura 3 : 2

Zadnji nastop

15. marec 1959 (pred 65 leti), Slovenska republiška liga 1958/59

Sobota : Kladivar 5 : 3

Starost ob debiju
leta: 19, meseci: 2, dnevi: 5

Za Muro je odigral čez 300 tekem (uradnih in neuradnih). Bil je kapetan moštva in trener. Po poklicu je bil bančni uslužbenec.

Feri Zelko - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...