Franc Sečko

Sobota : Jedinstvo Čakovec 5 : 1

Starost ob debiju
ni znano

Zelo požrtvovalen in discipliniran, njegova slabost pa je bila slabša prisebnost pred vrati. Igral je na položaju levega krila. Po poklicu je bil uslužbenec.

Članki

30. avgust 1948
Sečko prejel polletno prepoved igranja

Franc Sečko - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...