Gregor Balažic
Gregor Balažic leta 2022.
Foto: Aleš Cipot/fotolens.si
Datum rojstva
12. februar 1988
Spol
moški
Država
Igralni položaj
obramba
Številka dresa
Prvi nastop

30. april 2005 (pred 18 leti), Si.Mobil Vodafone liga 2004/2005

Mura : Zagorje 2 : 1

Zadnji nastop

20. maj 2023 (pred 6 meseci), Prva liga Telemach

Koper : Mura 1 : 2

Starost ob debiju
leta: 17, meseci: 2, dnevi: 18

Gregor Balažic - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...