Takač I
napad
Številka dresa
Prvi nastop

19. marec 1944 (pred 80 leti), I. razred Severno podonavskega okrožja - Sombotelska skupina

Sárvári LE : Mura 4 : 3

Zadnji nastop

28. maj 1944 (pred 79 leti), I. razred Severno podonavskega okrožja - Sombotelska skupina

Mura : Szombathelyi II 4 : 1

Starost ob debiju

I Takač - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...