Janez Horvat

Sobota : Kovinar Maribor 2 : 1

Starost ob debiju
leta: 19, meseci: 8, dnevi: 3

Bil je zelo nevaren strelec in tehnično dober igralec. Odlikovali so ga streli z razdalje. Igral je na položaju desne zveze.

Janez Horvat - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...