Josip Filipan

Mura : Liqui Moly Svoboda 4 : 0

Starost ob debiju
leta: 31, meseci: 4, dnevi: 30

Josip Filipan je k Muri prišel pozimi 1990/91 iz bivšega člana jedinstvene hrvatske nogometne lige Viko Omladinac.

Članki

22. marec 2023
Ge je Josip Filipan?

Josip Filipan - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...