Kai Cipot

Mura : Domžale 2 : 3

Starost ob debiju
leta: 18, meseci: 2, dnevi: 13
Kai Cipot ko je bil član mladinske zasedbe Mure.
Kai Cipot je prejel priznanje za najboljšega športnika v Mestni občini Murska Sobota za leto 2020.

Kai Cipot - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...