Luka Šušnjara

CB24 Tabor Sežana : Mura 1 : 2

Starost ob debiju
leta: 20, meseci: 11, dnevi: 7

Robustni krilni napadalec, ki slovi po svoji hitrosti, se je k Muri preselil v začetku leta 2018 in pol sezone igral že v drugi ligi. Kariero je začel v Domžalah, od koder se je v mlajših letih za nekaj časa preselil tudi v mladinske selekcije italijanske Atalante. Po vrnitvi je v Slovenij prvoligaški nogomet pred prihodom v Mursko Soboto igral še v Celju.

Luka Šušnjara - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...