Mirko Babič

Jesenice : Sobota 1 : 5

Starost ob debiju
leta: 17, meseci: 10, dnevi: 9

Je srednji krilec modernega kova, fizično močan, v igri z glavo odličen in oster. Večkrat po nepotrebnem dela prekrške. Po poklicu je bil bančni uslužbenec.

Mirko Babič - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...