Stanko Klepec
sredina
Številka dresa
Prvi nastop

7. november 1943 (pred 80 leti), I. razred Severno podonavskega okrožja - Sombotelska skupina

Szombathelyi II : Mura 0 : 1

Zadnji nastop

19. april 1953 (pred 71 leti), Slovenska nogometna liga - vzhodna skupina

Nafta : Mura 3 : 1

Starost ob debiju
ni znano

Članki

30. avgust 1948
Sečko prejel polletno prepoved igranja

Stanko Klepec - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...