Tinkara Testen
Tinkara Testen leta 2023.
Foto: Aleš Cipot/fotolens.si
Datum rojstva
13. januar 2006
Spol
ženski
Država
Igralni položaj
obramba
Številka dresa
Prvi nastop

3. september 2023 (pred 9 meseci), 1. slovenska ženska nogometna liga 2023/24

Mura Nona : Krim 19 : 1

Zadnji nastop

26. november 2023 (pred 6 meseci), 1. slovenska ženska nogometna liga 2023/24

Krim : Mura Nona 0 : 8

Starost ob debiju
leta: 17, meseci: 7, dnevi: 21

Tinkara Testen - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...