Vedran Vinko
Vedran Vinko v sezoni 2012/2013.
Foto: Aleš Cipot
Datum rojstva
22. februar 1990
Spol
moški
Država
Igralni položaj
napad
Številka dresa
Prvi nastop

9. marec 2013 (pred 11 leti), 1. slovenska nogometna liga

Celje : Mura 05 4 : 0

Zadnji nastop

26. maj 2013 (pred 11 leti), 1. slovenska nogometna liga

Mura 05 : Domžale 0 : 1

Starost ob debiju
leta: 23, meseci: 0, dnevi: 15

Članki

15. junij 2012
Utrinki in novičke s treninga

Vedran Vinko - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...