Yana Malakhova
Yana Malakhova leta 2023.
Foto: Aleš Cipot/fotolens.si
Datum rojstva
17. februar 1995
Spol
ženski
Država
Ukrajina
Igralni položaj
sredina
Številka dresa
Prvi nastop

20. avgust 2023 (pred 9 meseci), 1. slovenska ženska nogometna liga 2023/24

Gažon : Mura Nona 0 : 12

Zadnji nastop

24. maj 2024 (pred 23 dnevi), Ženski pokal NZS

ŽNK Ljubljana : Mura Nona 1 : 5

Starost ob debiju
leta: 28, meseci: 6, dnevi: 3

Yana Malakhova - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...