Na današnji dan

11. Junij

Na tej strani so zbrani podatki, ki so značilni za točno določen dan. Če ste našli manjkajoč ali napačen podatek vas prosimo, da nam to sporočite.

Filter datumov:

Moški

Tekme

11. junij 1961 (pred 63 leti), pripravljalna tekma

Sobota : Maribor 0 : 1

11. junij 1950 (pred 74 leti), Slovenska liga

Jože Gregorčič : Sobota 2 : 3

11. junij 1944 (pred 80 leti), I. razred Severno podonavskega okrožja - Sombotelska skupina

Szombathelyi Haladás II : Mura 2 : 0

11. junij 1939 (pred 85 leti), prijateljska tekma

Mura : Ptuj 6 : 0

11. junij 1936 (pred 88 leti), Prvenstvo LNP Štajersko - prekmurska skupina