Na današnji dan

14. Junij

Na tej strani so zbrani podatki, ki so značilni za točno določen dan. Če ste našli manjkajoč ali napačen podatek vas prosimo, da nam to sporočite.

Filter datumov:

Moški

Tekme

14. junij 2006 (pred 18 leti), Pokal MNZ Murska Sobota

Mura 05 : Tišina 2 : 0

14. junij 1992 (pred 32 leti), 1.SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA 91/92

Mura : Publikum Celje 3 : 1

14. junij 1964 (pred 60 leti), Slovenska republiška liga 1963/1964

Sobota : Rudar Trbovlje 1 : 3

14. junij 1959 (pred 65 leti), pokal FLRJ

Nafta Lendava : Sobota 1 : 3

14. junij 1953 (pred 71 leti), Slovenska nogometna liga - vzhodna skupina