Na današnji dan

22. Junij

Na tej strani so zbrani podatki, ki so značilni za točno določen dan. Če ste našli manjkajoč ali napačen podatek vas prosimo, da nam to sporočite.

Filter datumov:

Moški

Tekme

22. junij 2022 (pred 2 letoma), pripravljalna tekma

Napredak Kruševac : Mura 1 : 3

22. junij 1952 (pred 72 leti), Slovenska nogometna liga

Korotan : Mura 5 : 0

22. junij 1947 (pred 77 leti), prijateljska tekma

Sobota : Železničar Maribor II 5 : 2

22. junij 1941 (pred 83 leti), prijateljska tekma

Körmendi : Mura 1 : 1

Rojeni na današnji dan