Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Na tej strani so zbrane vse tekme, ki so bile odigrane in vsi članki, ki so bili objavljeni na določen dan. V obrazcu na desni strani lahko izberete datum in poiščete kaj se je zgodilo na točno določen dan.

TEKME

5. julij 2020 (pred 2 letoma), Prva liga Telekom Slovenije 2019/2020

Maribor : Mura 3 : 2

5. julij 2012 (pred 10 leti), kvalifikacije za ligo Europa