Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Na tej strani so zbrane vse tekme, ki so bile odigrane in vsi članki, ki so bili objavljeni na določen dan. V obrazcu na desni strani lahko izberete datum in poiščete kaj se je zgodilo na točno določen dan.

TEKME

1. december 2001 (pred 20 leti), Si.Mobil liga 2001/2002

Mura : Maribor Pivovarna Laško 1 : 0

1. december 1999 (pred 22 leti), 1. slovenska nogometna liga 99/00

SCT Olimpija : Mura 2 : 1

1. december 1996 (pred 25 leti), 1. slovenska nogometna liga 96/97

Korotan : Mura 1 : 0

1. december 1991 (pred 30 leti), 1.SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA 91/92

Publikum Celje : Mura 1 : 0

1. december 1938 (pred 83 leti), I. razred - mariborska skupina

Rapid Maribor : Mura 1 : 4

ROJENI NA DANAŠNJI DAN

Na današnji dan se ni rodil noben igralec Mure. Se motimo?