Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Conte: Mura je dobra in nevarna ekipa
24. november 2021

Tottenham je uradni trening opravil v Angliji. Zelenico stadiona v Mariboru bodo prvič preizkusili na tekmi. Foto: tottenhamhotspur.com

Nogometaši Tottenhama so se na tekmo proti Muri pripravljali v svoji bazi v Angliji, kjer so opravili tiskovno konferenco in trening. Trener Antonio Conte je dejal: "Želimo biti uspešni v tem tekmovanju, zato je tekma za nas zelo pomembna. Naša želja so tri točke. Mura je dobra in nevarna ekipa, zato bomo morali biti zelo pazljivi in tekmo vzeti resno. So dobro organizirani, običajno igrajo v sistemu 3-4-3 in imajo dobrega trenerja. Tekma je pomembna tudi za Muro, ker igra proti Tottenhamu."

Trener Conte je potrdil, da bo v moštvu naredil nekaj sprememb.

Tottenham je v Slovenijo prispel 24. novembra 2021. Ob 18.45 so pristali na letališču Brnik.

IZ MEDIJEV