Doj se prosi - E71

V 71. epizodi so Jernej, Matjaž in Smiljan gostili novopečenega športnega direktorja Mure, Roberta Korena. Slednji je postregel z marsikaterim zanimivim razmišljanjem in anekdotami, ob tem pa, kot pravi sam, prvič tudi javno povedal zakaj se je odločil za konec reprezentančne kariere. Po tem, ko je s sodelavci uspel na višji nivo dvigniti nogometno šolo, si zdaj za to prizadeva tudi kot športni direktor. Sprehodili so se tudi skozi njegovo bogato nogometno kariero, govora je bilo tudi o "spodletelem" prestopu v Manchester United. Kakšne bodo aktivnosti v prestopnem roku, kakšne so želje? Vse to in še več v novi epizodi podcasta Doj se prosi!