Ena v Čakovcu, druga v Kidričevem

V okviru priprav na spomladansko tekmovanje v Slovenski conski ligi je prva enajsterica NK Sobote gostovala v Čakovcu in premagala tamkajšnje moštvo Sloge z rezultatom 3:2, teden dni kasneje pa se je v Kidričevem pomerila z moštvom Aluminija in v tem srečanju dosegla prepričljivo zmago z rezultatom 4:1.

Podoba je, da se naš predstavnik v slovenski nogometni konkurenci zelo resno pripravlja na bližnji start, temeljite priprave pa obetajo moštvu tudi ugodne uspehe, ki jih bodo prav gotovo veseli vsi ljubitelji nogometne igre v Pomurju.