Ge je Žiga Kljajić?

Žiga Kljajić kot pomočnik trenerja Marijanu Pušniku pri splitskem Hajduku v sezoni 2016/17. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: YouTube kanal HNK Hajduk Split

Žiga Kljajić je nekdanji vezist, ki je dres Mure nosil med leti 2007 in 2010. Za črno-bele je odigral skupno 51 tekem in pri tem dosegel 4 zadetke. Ge je Žiga Kljajić?

"Od moje zadnje tekme za Muro je minilo že kar nekaj časa, če se ne motim okoli 14-15 let. Še vedno pa spremljam Muro preko televizije in medijev. Spomini na sam stadion in navijače ter ljudi iz Murske Sobote so, kako bi rekel, pozitivni, lepi. Drugače pa sem bil od sezone 2019/2020 pa vse do letos poleti trener članske ekipe NK Koroška Dravograd, nato sem si vzel malo pavze, saj sem dobil drugega otroka. Pred tem sem bil od leta 2017 do 2019 pomočnik Marijanu Pušniku pri NK Rudar Velenje v 1.SNL (op.p. Prva slovenska nogometna liga), od leta 2016 do 2017 pa pomočnik Marijanu Pušniku pri HNK Hajduk Split. Po poklicu sem fizioterapevt, končano pa imam tudi pedagoško fakulteto iz smeri športnega."

Žiga Kljajić kot pomočnik trenerja Marijanu Pušniku pri velenjskem Rudarju med letoma 2017 in 2019. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Facebook NK Rudar Velenje

NE SPREGLEJTE

Žiga Kljajić