Gradnja slačilnic pod severno tribuno se končuje

Prostorne slačilnice v črno-beli barvi. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Gradnja slačilnic pod severno tribuno se približuje h koncu. Manjkajo še notranja vrata, armature za tuš in nekaj ostalih drobnarij. Zgrajene so bile štiri slačilnice, prostor za trenerje in en večnamenski prostor.

Slačilnice bi naj bile nared v prihodnjih dneh. Kakšno je stanje na današnji dan pa si lahko ogledate v galeriji fotografij in video posnetku.

Pogled na slačilnice pod severno tribuno. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Dolg hodnik, na desni strani pa vhodi v slačilnice. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Slačilnice pod severno tribuno. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Slačilnice. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat