Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Ko ni bilo interneta je Mura imela oglasno omarico
4. avgust 2022

Oglasni pano v Murski Soboti. Fotografija je simbolična. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Jože Kološa

Nekoč, v časih ko ni bilo interneta in facebooka, televizija pa je komaj prodirala v hiše naših prednikov so ljudje večinoma brali časopise in oglasne table. Mura je svoje pristaše obveščala prek oglasne omarice, ki se je nahajala na Titovi oz. današnji Slovenski ulici. Pred omarico pa se niso ustavljali le simpatizerji, temveč tudi igralci Mure. Prebrali so lahko kdo vse bo igral kdaj je potrebno biti na igrišču ali pa se v primeru gostovanja pripraviti za odhod.

Fotografije omarice nam ni uspelo pridobiti, šlo je pa za omarico pri kateri je bilo na prednji strani steklo.

IZ MEDIJEV

Pogled proti nekdanji Titovi oz. današnji Slovenski ulici. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Jože Kološa