Na voljo vstopnice za tekmo s Tottenhamom

Vstopnica za tekmo Mura : Tottenham. V ozadju je stadion Ljudski vrt v Mariboru. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: nsmura.si

Mura je dala v prodajo vstopnice za tekmo 5. kroga Evropske konferenčne lige proti Tottenhamu. Tekma bo 25. novembra 2021 ob 18.45 na stadionu Ljudski vrt v Mariboru. Cene vstopnic so sledeče: 30 EUR za tribune (15 EUR otroška vstopnica), 25 EUR za družinski sektor (15 EUR otroška vstopnica) in 80 EUR za VIP sektor.

Glede na zadnje odloke in ukrepe vlade, je za tekmo s Tottenhamom dovoljena samo 50-odstotna zasedenost stadiona. To pomeni, da je lahko zaseden samo vsak drugi sedež, vmes pa mora biti eno sedišče prosto. Posledično bo na tekmi spremenjen sedežni red, saj nekateri ne bodo mogli sedeti na mestih, ki so jim pripadale ob nakupu vstopnic. Za vstop na stadion bo potrebno izpolnjevati pogoj PCT, na tekmi pa bo potrebno ves čas nositi zaščitne maske, ki morajo biti kirurške ali FFP2.

Omenjene pogoje mora klub upoštevati, če ne želi prejeti kazni.