Odprti treningi za nogometaše in vratarje

Nogometna šola Mura bo tudi letos v mesecu avgustu organizirala "ODPRTE TRENINGE" za vse mlade nogometaše, ki so stari 8 do 12 let (letnik 2013 do 2009) in "ODPRTE TRENINGE ZA VRATARJE", ki so namenjeni vsem mladim vratarjem, prav tako starih med 8 in 12 let (letnik 2013 do 2009) iz Pomurja in drugih koncev Slovenije.

Odprti treningi bodo potekali v selekcijah U9 do U13 (letnik 2013 do 2009). Udeležba na odprtih treningih je brezplačna.

Vabljeni vsi mladi nogometaši, ki želite spoznati način dela v nogometni šoli Mura!