Razpored spomladanskega dela sezone 48/49

Dne 27. marca 1949 se prične tekmovanje v spomladanskem delu I. skupine slovenskega nogometnega prvenstva. Sobota bo najprej gostovala v Ljubljani pri Železničarju.

Tekme Sobote v spomladanskem delu sezone 1948/49:
27. 3. 1949 - Železničar Ljubljana : Sobota
3. april 1949 - Sobota : Udarnik
10. april 1949 - Nafta : Sobota
17. april 1949 - Sobota : Rudar
24. april 1949 - Železničar Maribor : Sobota
8. maj 1949 - Branik : Sobota
15. maj 1949 - Sobota : Kladivar

Polet se je v zimskem premoru preimenoval v Branik.

IZ MEDIJEV