Slavija iz Varaždina porazila Muro

V prijateljski nogometni tekmi sta se v Murski Soboti pomerila Mura in Slavija iz Varaždina. Gostje so bili boljši z 0:5 (0:3). Tekma je bila zelo napeta in zanimiva, gostje pa so bili odločnejši pred golom.

Prvi polčas je minil v rahli premoči gostov, Mura je prišla le od časa do časa pred nasprotnikova vrata in si tudi takrat ni ustvarila omembe vrednih priložnosti. V prvem polčasu je Slavija dosegla tri zadetke.

V drugem delu so se črno-beli otresli nervoze in na trenutke potisnili goste v njihov kazenski prostor. Slavija je oba zadetka dosegla v izdihljajih drugega polčasa v razmaku ene minute.

Pri Slaviji so bili dobri srednji krilec Starej in levo krilo Solerti, v preteklosti reprezentanta Zagreba. Pri Muri so zadovoljili Štefan Čagran, Ljubomir Deškovič in Slavko Jandl. Tekmo si je ogledalo zelo malo gledalcev, na kar so posebej opozorili pa časniku Murska Krajina.

IZ MEDIJEV