UEFA popravila Murino skupino

Logotip evropske konferenčne lige (ECL). Avtorske pravice: nkmura.si Foto: uefa.com

Potem, ko je UEFA v službenih objavah sporočila možne tekmece Mure in pri tem storila napako je popravila 3. skupino, t.j. skupino v kateri se nahaja naš klub. Možni tekmeci Mure v 3. krogu so tako:

Basel (SUI) / Crusaders (NIR)
Tuzla City (BIH) / AZ (NED)
Royal Antwerp (BEL) / Drita (KOS)
CSKA-Sofia (BUL) / Makedonija (MKD)

Namesto Levskega je tokrat na spisku stari znanec Mure CSKA Sofija s katerim so se črno-beli že pomerili leta 2012. Bolgari morajo še prej premagati Makedonijo.

Žreb bo jutri ob 14.00. Prve tekme bodo 4., povratne pa 11. avgusta 2022. Muraši bodo v tretjem krogu igrali, če prej izločijo irski Saint Patrick's Athletic.