Vpis novih članov v nogometno šolo

Nogometna šola Mura, vabi vse zainteresirane otroke, da se pridružijo vadbi v selekcijah U7 (letnik rojstva 2014, 2015 in 2016), U8 (letnik rojstva 2013) in U9 (letnik rojstva 2012).

Vadba v mesecu maju in juniju je za vse nove vadeče brezplačna. Pred prvim prihodom otroka na trening, nas lahko konaktirate na dva načina. Prvi je preko obrazca na spletni strani, drugi pa preko elektronske pošte na naslov [email protected].

Ob tem vas prosimo, da navedete naslednje podatke:

- Ime in priimek otroka
- Datum rojstva
- Naslov
- Ime in priimek starša/skrbnika
- Telefon starša/skrbnika
- Zdravstvene posebnosti otroka

Vadba poteka v okviru vsakokrat veljavnih ukrepov za izvajanje športne vadbe in pod strogimi epidemiološkimi ukrepi z namenom preprečevanja širjenja okužbe z virusom Sars-Cov-2.