Z igralcem manj prekratki za polfinale

Nogometaši Sobote so v tekmi za pokal maršala Tita gostovali v Kranju pri Triglavu in izgubili s 5:1 (3:0). Domačini so se z zmago uvrstili v republiški polfinale.

Kmalu po začetku tekme je glavni sodnik Čadež zaradi prekrška nad Štularjem izključil desnega branilca Sobote. Kot so zapisali v časopisu Gorenjski glas je bila izključitev prestroga. Sobota je tako do konca tekme igrala le z desetimi igralci, kar je pozneje vplivalo na rezultat.

Domačini so bili ves čas tekme v premoči in si pripravili kopico lepih priložnosti. Gošte je za Triglav dosegel tri zadetke.

IZ MEDIJEV