NK Mura skozi čas je neuradna spletna stran Mure, kjer se sliši glas navijačev in gleda s tribune.

Z vlakom iz Ljubljane na proslavo desete obletnice kluba

Kot poročajo ljubljanski mediji, bo na prireditve Mure ob deseti obletnici kluba, peljal tudi posebni vlak iz Ljubljane. Vlak bo peljal 29. junija 1934. Odhod iz glavnega kolodvora bo ob 4. zjutraj, povratek iz Murske Sobote pa ob 21. uri. Cena vožnje in prehrane je 105 dinarjev za osebo.

IZ MEDIJEV

Soustvarjajte NK Mura skozi čas

Imate fotografijo s tekme, Murinega dogodka, Murine zgodovine ...? Pošljite nam jo na [email protected]. Objavili jo bomo v skladu z uredniško politiko, ki je zapisana v Politiki zasebnosti.

Podprite nas

Če vam je naše delo všeč in bi nas radi pri tem podprli lahko to storite v klikom na spodnji gumb. Sredstva bodo v celoti namenjena za doseganje ciljev društva NK Mura skozi čas. Hvala. Več o donacijah. | Več o projektu NK Mura skozi čas.

Komentarji (0)