Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Žreb parov četrtfinala pokala
22. september 2021

Pokalna lovorika. Foto: nzs.si

Na sedežu Nogometne zveze Slovenije je danes potekal žreb 2. četrtfinalnih parov Pokala Pivovarna Union. Konec oktobra, predvidoma 27., se bodo med sabo merili Mura in Bravo, Olimpija in Koper, Kalcer Radomlje in Celje ter Maribor in Domžale.

V tej sezoni pokalno tekmovanje poteka po nekoliko prilagojenem formatu, ki je posledica epidemije koronavirusa. Večina medobčinskih tekmovanj namreč ni bila končana.

Tako je pokalno sezono 2021/22 začelo 12 klubov, deset prvoligaških in najboljša kluba iz 2. SNL v minuli sezoni. Osem jih je igralo v 1. krogu, v četrtfinalu pa se bodo štirim zmagovalcem prvega kroga pridružili še Domžale, Maribor, Mura in Olimpija, ki so se v prejšnji sezoni prebili v evropska tekmovanja.

V 1. krogu je Celje izločilo sežanski Tabor, Radomlje Krko, Bravo Gorico in Koper Aluminij.

IZ MEDIJEV