Na današnji dan

17. Junij

Na tej strani so zbrani podatki, ki so značilni za točno določen dan. Če ste našli manjkajoč ali napačen podatek vas prosimo, da nam to sporočite.

Filter datumov:

Moški

Tekme

17. junij 1984 (pred 40 leti), Slovenska nogometna liga 1983/1984

Mura : Maribor 1 : 2

17. junij 1979 (pred 45 leti), Superliga 1978/1979

Mura : Lendava 6 : 2

17. junij 1956 (pred 68 leti), M-V-C liga

Sobota : Jedinstvo Čakovec 5 : 1

17. junij 1951 (pred 73 leti), Slovenska nogometna liga

Mura : Triglav 2 : 2

Rojeni na današnji dan