Doj se prosi - E57

V 57. epizodi podcasta Doj se prosi so ustvarjalci gostili tehničnega direktorja kluba Gregorja Balažica, ki ima za sabo bogato nogometno kariero, po koncu katere se je preselil v pisarne Fazanerije. Kako pomembno je, da domači nogometaši tudi po kariri ostanejo v klubu? Kakšne karakteristike ima nov trener Vladimir Vermezović in zakaj je prava izbira za Muro? Kako motivirati nogometaše za manjše tekme in kako pomembne so za dokazovanje? Zakaj nogometaša ne sme biti strah napake? Vse to in še več zanimivega razmišljanja v novi epizodi Doj se prosi.