Hat-trick Norčiča premalo za zmago

Rapid je visoko premagal Muro. Foto: Muravidek, 31. maj 1931

Nogometaši Mure so se na prijateljski tekmi pomerili z rezervno ekipo mariborskega Rapida. Rapid je zmagal s 4:9. Ob polčasu je bilo 2:4.

Kljub porazu črno-beli niso razočarali. Napadalna in obrambna linija sta delovali dokaj dobro, nekaj težav je bilo le na sredini igrišča, kjer so prevladovali gostje. Pri Muri so se najbolj izkazali Ivo Kardoš, Čagran in Ludvik Norčič, ki je dosegel tri gole.

V Muri znova aktivirali lahko atletski odsek, ki bo treniral istočasno z nogometaši.