Peti dan priprav v Turčiji

Martin Šroler Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Nogometaši Mure se že peti dan nahajajo v Turčiji na pripravah na spomladanski del sezone. Po porazu proti Reidu so bili naslednji dopoldan prosti, popoldne pa so se znova odpravili na zelenico. Danes so opravili dva treninga, dopoldanskega in popoldanskega.

Med prostim časom so nekateri akterji stopili pred klubsko kamero in zapeli Murino himno.

Nikola Jovićević Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Kai Cipot Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Nikola Jovićević in Matic Maruško. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Nejc Vidmar Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar