Visoka zmaga proti VŠK-ju

Nogometaši Mure so se v prijateljski nogometni tekmi pomerili s prvakom varaždinske župe VŠK-jem in zmagali z 8:0. Ob polčasu je bilo 5:0.

Mura je bila celo tekmo premočna za goste iz Varaždina. Povedla je že v 10. minuti iz enajstmetrovke. Na 2:0 je povišal mladi Josip Matuš, ki se je Muri pridružil pred mesecem dni. Mura je do polčasa nato zabila še tri gole.

Tudi v drugem delu je bila Mura popoln gospodar na igrišču, dosegla še tri zadetke in zmagala z 8:0.

V napadu je dobro igral Josip Matuš, na krilu pa sta bila odlična Zdenko Šonaja in Vladimir Kukanja.

IZ MEDIJEV